KOMPLEKSOWA OBSŁUGA WYNAJMU APARTAMENTÓW Zakopane i okolice

APARTAMENTY…FOR RENT  POKOJE GOŚCINNE – KOMPLEKSOWA OBSŁUGA  WYNAJMU     

ZARZADZANIE APARTAMENTAMI WAKACYJNYMI/ ZARZADZANIE I WYNAJEM APARTAMENTÓW WAKACYJNYCH ZAKOPANE / MURZASICHLE/ BUKOWINA TATRZAŃSKA / BIAŁKA TATRZAŃSKA/ KOSCIELISKO i OKOLICE.                 

APARTAMENTY ZAKOPANE komfortowe niezależne mieszkania,  regionalne POKOJE GOŚCINNE w stylu podhalańskim na terenie Zakopanego i okolic stanowią wspaniałą alternatywę dla hoteli.  Oferujemy prywatnośc, niezależnośc, pełne wyposażenie, zróżnicowany standard, wspaniałą góralską atmosferę i gościnnośc.

Proponujemy współpracę w zakresie kompleksowego wynajmu apartamentów i pokoi goscinnych w Zakopanem , Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej, Małe Ciche , Kościelisko…..

Specjalizujemy się w krótkotrwałym kompleksowym wynajmie apartamentów  i pensjonatów  w Zakopanem i okolicach.  Zapraszam właścicieli apartamentów, pensjonatów, domów z pokojami gościnnymi do wspólparcy. Celem naszej pracy jest stworzenie takich warunków, by Państwa nieruchomośc zarabiała prawie przez cały rok bez Państwa udziału.

Pracujemy w tym segmencie usług od kilku lat, zdobywamy ciagle doświadczenie, udoskonalamy naszą pracę i mamy coraz to nowe pomysły, by goście do Was przyjeżdżali , wspominali dobrze, polecali i wracali.

Nasza współpraca z Państwem polega na rezalizacji  zadań , które wykonujemy by zadowolony był gośc, właściciel i my sami.

1. Dbamy o dobrą renomę naszego biura.

2. Inwestujemy w reklamę naszej działalnosci.

3. Inwestujemy środki finansowe w skuteczną reklamę Państwa obiektu, zdobywamy gości w kraju i zagranicą, kładziemy duży nacisk na reklamę bezpośrednią co przynosi bardzo dobre wyniki wzajemne.

4. Dbamy o bezpieczeństwo apartamentu- nieruchomości.

5. Zajmujemy się klientami korzystającymi z apartamentu, pokoi gościnnych( do uzgodnienia)- m.in. realizacja rezerwacji, wydanie kluczy , informacja turystyczna, odebranie apartamentu i dokładne sprzątanie końcowe.

6. Na spotkaniu możemy uzgodnic dodatkowe rozwiązania , które będą przekładały się na wzajemne zadowolenie .

Celem  naszej pracy jest zadowolenie gości  i satysfakcja finansowa dla właściciela obiektu.

Zapraszam do umówienia się na spotkanie w naszym biurze w Centrum Zakopanego tuż przy Krupówkach. Nie wysyłamy ofert współpracy , bo ich nie posiadamy. Każdy właściciel apartamentu, pensjonatu czy domu z pokojami gościnnymi jest przyjmowany indywidualnie i tak sama jest oferta . Dopiero po rozmowie , poznaniu się wzajemnie, uzgodnieniu czego od siebie oczekujemy spisujemy sobie warunki współpracy, czasami po długich , ciekawych negocjacjach.

Zapraszam Atena – Wynajem Apartamentów & Pokoi Gościnnych w Zakopanem i okolicach.

APARTAMENTY  Atena ZAKOPANE ul. Kościuszki 8, 34-500 Zakopane tel. 605 12 12 50. E -mail: apartamenty.zakopane@onet.eu

Dodaj komentarz