TERMINALE KART PŁATNICZYCH Polskie ePłatności

 O NAS                                               Podobny obraz        

Terminale do kart płatniczych to dodatkowe korzyści dla Twojej firmy. Mając na uwadze nasze 17-letnie doświadczenie w tej branży, możemy zaproponować Państwu optymalne rozwiązania i profesjonalną obsługę. Jesteśmy regionalnym przedstawicielem spółki Polskie ePłatności. Naszym działaniem obejmujemy między innymi miejscowości : Zakopane i okolice, Poronin, Murzasichle, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Nowy Targ i okolice, Rabka Zdrój i okolice, Czarny Dunajec, Jabłonka. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i potrafimy zaproponować optymalne rozwiązania dla każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami, które traktują nas jako zaufanego Partnera.

Podobny obraz

TERMINAL ZA 0 zł

Polskie ePłatności biorą aktywny udział w programie ” Polska Bezgotówkowa”, co umożliwia przedsiębiorcom, którzy dotychczas nie akceptowali kart, przyjmowanie płatności bezgotówkowych zupełnie za darmo !

WYJĄTKOWA OFERTA POLSKIE ePŁATNOŚCI

Oferujemy Państwu unikatowy w swoim bogactwie produkt. Terminal POS Polskie ePłatności , to prawdziwe centrum usług finansowo-marketingowych. W jednym urządzeniu zamieściliśmy :

> Płatności kartowe wszystkich organizacji płatniczych,

> Obsługę kart bezstykowych za pomocą czytnika zintegrowanego z PIN padem,

> Doładowania telefonów komórkowych,

> Cashback- wypłatę gotówki podczas zakupów,

> Płatności za rachunki,

> Obsługę programów lojalnościowych i kuponów rabatowych,

Dodatkowo , dla branży hotelarskiej , wypożyczalni itp. na terminalu uruchamiamy usługę MOTO , PREAUTORYZACJI, dzięki którym w prosty sposób można pobierać zaliczki od gości lub blokować środki.

Polskie ePłatności do realizacji transakcji kartowych instaluje niezawodne terminale do kart płatniczych firmy VeriFon i Ingenico. Szybkość działania terminala Polskich ePłatności sprawia, że akceptacja kart trwa niemalże tyle czasu ile zapłata gotówką. Zadbaliśmy także o to , żeby terminal POS pomagał Państwu w codziennym biznesie. W prosty sposób mogą Państwo samodzielnie zarządzać pewnymi polami na wydrukach potwierdzających płatność. Każdy z naszych klientów otrzymuje bezpłatny dostęp do swojego panelu administracyjnego , dzięki któremu ma wgląd m.in.do raportów dziennych , miesięcznych oraz wszelkich zestawień dotyczących transakcji.

Opieką i serwisem na naszym terenie zajmujemy się osobiście – co w razie potrzeby daje gwarancje szybkiej reakcji. Fundamentem naszej oferty jest szybkość, solidność i konkurencyjność – SPRAWDŹ NAS !

Zapraszamy do współpracy !          

tel.  883  318 291

Dodaj komentarz